Houd de website in de gaten voor de toonmomenten van het schooljaar 2022-2023.

STM: slottoonmoment

Wanneer

Waar

Door wie

Leerkracht(en)

maart

donderdag 2 maart 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Fagot

Hélène Elst

maandag 6 maart 18.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Saxofoon

Walter Baeken

dinsdag 7 maart 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Saxofoon

Walter Baeken

woensdag 8 maart 17.30 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Accordeonensemble en Popensemble

Walter Baeken

woensdag 8 maart 19.45 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Dwarsfluit

Hilde Michielsen

zaterdag 11 maart 10.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Cello

Marijke Gonnissen

woensdag 15 maart 18.45 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Dwarsfluit

Hilde Michielsen

woensdag 17 maart 19.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Popensemble

Walter Baeken

maandag 20 maart 18.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Hobo

Vera Boelen

dinsdag 21 maart 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Viool

Nele Verhaert

woensdag 22 maart 18.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Viool

Nele Verhaert

woensdag 22 maart 18.00 en 19.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Lieven De Maesschalck, Myriam Bogaerts

donderdag 23 maart 17.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Blokfluit -en folkensemble

Nadia Bierinckx

donderdag 23 maart 18.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Lieven De Maesschalck, Myriam Bogaerts

vrijdag 24 maart 18.00 uur

Klas Melanie, Antwerpsesteenweg 79, Kontich

Klarinet

Annemie Dirven

zaterdag 25 maart 19.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Woord

Rosemie Lauwers

zaterdag 25 maart 19.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Accordeonensemble

Marleen Van Loo

dinsdag 28 maart 18.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Menno Buggenhout

dinsdag 28 maart 19.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Contrabas

Ben Faes

woensdag 29 maart 15.00 uur, 20.00 uur

St. Antoniuskerk, Strijdersstraat 1, Edegem

Blokfluit, Oude muziek

Geert Van Gele

woensdag 29 maart 18.00 uur, 19.00 uur, 20.00 uur

Altenakapel, Antwerpsesteenweg 79, Kontich

Trompet, kornet, bugel, althoorn, eufonium

Katrien Peeraer

woensdag 29 maart 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Accordeon

Ann Verbinnen

donderdag 30 maart 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Slagwerk

Paul Janssens

vrijdag 30 maart 17.00 uur

Lokaal 23, Eggestraat 13, Mortsel

Piano

Adinda Aelvoet

april

zaterdag 1 april 11.30 uur

Auditorium,  Eggestraat 13, Mortsel

Zang

Nel Vanhee

dinsdag 18 april 19.30 uur

Studio,  Eggestraat 13, Mortsel

Toneel

Myriam Mulder

donderdag 20 april 18.00 uur

Auditorium,  Eggestraat 13, Mortsel

Groepsmusiceren

Corneel van Vaart

zaterdag 22 april 10.30 uur

Auditorium,  Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Lieven De Maesschalck

maandag 24 april 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Piano

Katia Schoemaker

 woensdag 26 april 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Koor en vocaal ensemble

Kristin Roland

 woensdag 26 april 18.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Lieven De Maesschalck

donderdag 27 april 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Schrijven

Anneleen Van Offel

vrijdag 28 april 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Fagot

Hélène Elst

mei

woensdag 3 mei 17.00 uur

Altenakapel,
Antwerpsesteenweg 79, Kontich

STM Gitaar

Bart Venken, Myriam Bogaerts, Lieven De Maesschalk

woensdag 3 mei 17.00 uur

Auditorium
Eggestraat 13, Mortsel

STM Viool

Edith Haesendonckx, Nele Verhaert

donderdag 4 mei 18.00 uur

Auditorium
Eggestraat 13, Mortsel

STM Blokfluit, ensembles oude muziek en blokfluitensemble

Nadia Bierinckx, Geert Van Gele

zaterdag 6 mei 9.00 uur

Altenakapel,
Antwerpsesteenweg 79, Kontich

STM gitaar derde/vierde graad en specialisatie – BP gitaar – akkoordklassen

Bart Venken, Myriam Bogaerts, Lieven De Maesschalk, Pieter-Jan Vercammen en Menno Buggenhout

maandag 8 mei 17.00 uur

Auditorium
Eggestraat 13, Mortsel

STM saxofoon en slagwerk, piano vierhandig, ensemble klassiek

Walter Baeken, Egor Doubay, Paul Janssens

maandag 8 mei 20.00 uur

Auditorium
Eggestraat 13, Mortsel

STM orkestklas

Corneel van der Vaart, Nikki vVerlinden, Danila Mashkin

woensdag 10 mei 17.00 uur

Auditorium
Eggestraat 13, Mortsel

STM accordeon, saxofoon 3de en 4de graad, accordeonensemble en saxofoonensemble

Marleen Van Loo, Ann Verbinnen, Walter Baeken

donderdag 11 mei 16.00 uur

Auditorium
Eggestraat 13, Mortsel

STM piano tweede graad Mortsel-Kontich

Jean-Paul Vanden Driessche, Els van der Koelen, Katia Schoemaker, Pieter Akkermans, Robert Van Heek, Bert De Rycke, Greet Wauters, Falke Fonteyn – Seidel

vrijdag12 mei 17.00 uur

Auditorium,
Eggestraat 13, Mortsel

STM dwarsfluit en klarinet

Hilde Michielsen, Vlad Weverbergh, Annemie Dirven, Peter De Ridder

zaterdag 13 mei 18.00 uur

Altena
Antwerpsesteenweg 79, Kontich

STM woord 3e graad

Willem-Jan Wellens

maandag 15 mei 16.30 uur

Studio
Eggestraat 13, Mortsel

STM woord jongeren 3e graad

Rosemie Lauwers

maandag 15 mei 17.00 uur

Lokaal 1C
Terelsstraat 69, Edegem

STM piano 2e graad Edegem

Peter Oerlemans, Veerle Durieux, Evelyne Deckers, Catharina Pfaff

dinsdag 16 mei 17.00 uur

Auditorium,
Eggestraat 13, Mortsel

STM cello

Marijke Gonnissen, Jozefien Peelman

dinsdag 16 mei 16.30 uur

Studio,
Eggestraat 13, Mortsel

STM woord 4.3

Rosemie Lauwers

woensdag 17 mei 13.00 uur

Studio,
Eggestraat 13, Mortsel

STM woord

Rosemie Lauwers, Willem-Jan Wellens

maandag 22 mei 17.00 uur

Auditorium,
Eggestraat 13, Mortsel

STM piano derde en vierde graad Mortsel-Kontich

Katia Schoemaker, Robert Van Heek, Misael Mejia Rondo, Els van der Koelen

woensdag 24 mei 15.00 uur

Altena,
Antwerpsesteenweg 79, Kontich

STM woord 2.4, 3e graad

Maarten Van Rompaey, Willem-Jan Wellens

donderdag 25 mei 19.00 uur

Kontich

STM harp + BP Odette + Entente Mirjam en Ann

Leen Van der Roost

vrijdag 26 mei 18.00 uur

Altena,
Antwerpsesteenweg 79

STM Woord 4e graad toneel

Willem-Jan Wellens

dinsdag 30 mei 17.00 uur

Auditorium,
Eggestraat 13, Mortsel

STM piano en BP derde graad, vierde graad en specialisatie Edegem

Veerle Durieux, Catharina Pfaff, Bert De Rycke, Evelyne Deckers, Peter Oerlemans

dinsdag 30 mei 19.00 uur

Lokaal 22
Eggestraat 13, Mortsel

Altviool

Lisbeth Lannie

dinsdag 30 mei 17.00 uur

Studio
Eggestraat 13, Mortsel

STM Woordatelier, 3.3

Daphné Termote, Willem-Jan wellens

woensdag 31 mei 19.30 uur

Mark Liebrecht Schouwburg,
Heilig-Kruisstraat 16, Mortsel

STM Toneel jongeren 3.3 3.4

Myriam Mulder

juni

vrijdag 2 juni 16.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Piano – Begeleidingspraktijk

Jean-Paul Vanden Driessche

vrijdag 2 juni 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

STM Componeren en arrangeren

Hans Vercauteren, Stefan Van Puymbroeck

zaterdag 3 juni 10.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

STM koperblazers

Katrien Peeraer, Michiel Van Camp, Sander Vets

maandag 5 juni 17.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

STM hobo en zang

Vera Boelen, Nel Vanhee, Krisitn Roland, Liesbeth Verlaet

dinsdag 6 juni 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

STM Altviool, fagot en contrabas

Hélène Elst, Lisbeth Lannie, Ben Faes

donderdag 8 juni 19.30 uur

Mark Liebrecht Schouwburg,
Heilig-Kruisstraat 16, Mortsel

STM Theatermaken

Myriam Mulder

donderdag 9 juni 17.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

STM Piano,  BP 4e graad 

Jean-Paul Vanden Driessche, Robert Van Heek, Falke Fonteyn-Seidel, Bert De Rycke

maandag 12 juni 17.00 uur

Sint-Lodewijk,
Osylei, Mortsel

STM Orgel

Luk De Deckers

dinsdag 20 juni 20.15 uur

Mark Liebrecht Schouwburg,
Heilig-Kruisstraat 16, Mortsel

STM toneel, improvisatietheater 

Myriam Mulder

woensdag 21 juni 18.00 uur

Wachtzaal
Terelsstraat 69, Edegem

Muziekmix 2.1, 2.2,

Elisabeth Coffindaffer

zaterdag 24 juni 10.00 uur

Auditorium,
Eggestraat 13, Mortsel

Muziekmix 2.1, 2.3, 2.4

Elisabeth Coffindaffer

afgelopen

februari

zaterdag 4 februari 14.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Strijkers

Edith Haesendonckx, Nele Verhaert, Lisbeth LAnnie, MArijke Gonnissen, Jozefien Peelman en Ben Faes

zaterdag 11 februari 15.00 uur

Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem

Piano

Peter Oerlemans

zaterdag 11 februari 20.00 uur

Het toonmoment Singer songwriter wordt GEANNULEERD door ziekte.

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Singer songwriter

Stefan Van Puymbroeck

dinsdag 14 februari 17.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Koperblazers

Michiel Van Camp

woensdag 15 februari 14.00 uur

Lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel

 Drama 3.1 en 3.2

Myriam Mulder

maandag 27 februari 19.30 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Toneel,  improvisatietheater

Myriam Mulder

januari

woensdag 11 januari 15.00 uur

Lokaal 28, Eggestraat 13, Mortsel

Woord

Rosemie Lauwers

dinsdag 24 januari 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Zang en jongerenkoor

Kristin Roland

vrijdag 27 januari 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Cello

Jozefien Peelman

zaterdag 28 januari 12.30 uur

Lokaal 1C,  Terelststraat 69, Edegem

Piano, piano atelier

Catharina Pfaff

dinsdag 31 januari 16.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Popgitaar

Machiel Heremans

dinsdag 31 januari 18.30 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

4.3 Woord

Rosemie Lauwers

dinsdag 31 januari 19.30 uur

lokaal 1C,  Terelststraat 69 Edegem

Piano

Catharina Pfaff

december

donderdag 1 december 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Saxofoon

Walter Baeken

donderdag 1 december 20.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Myriam Bogaerts, Lieven De Maesschalk en Bart Venken

vrijdag 2 december 14.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Piano – Begeleidingspraktijk

Jean-Paul Vanden Driessche

zaterdag 3 december 10.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Myriam Bogaerts

woensdag 7 december 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Accordeon

Ann Verbinnen

maandag 12 december 20.15 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Ensemble klassiek

Danila Mashkin

dinsdag 20 december 17.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Klarinet

Vlad Weverbergh

dinsdag 20 december 17.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Piano

Misael Meija Ronda

dinsdag 20 december 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Klarinet

Vlad Weverbergh

dinsdag 20 december 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Klarinet

Vlad Weverbergh

woensdag 21 december 14.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Piano

Thomas Boodts

zaterdag 24 december 10.00 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Piano

Greet Wauters en Robert Van Heek

zaterdag 24 december 10.00 uur en 11.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Zang

Nel Vanhee

zaterdag 24 december 10.30 uur

Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem

ZAP-atelier, initiatie

Mit Taets

november

maandag 14 november 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Piano

Robert Van Heek

zaterdag 19 november 12.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Koperblazers

Michiel Van Camp

maandag 21 november 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Zang pop  – Piano pop  – BP

Priscilla Nokoe – Pieter Akkermans

dinsdag 22 november 17.30 uur

Studio, Eggestraat 13, Mortsel

Woord 4.3

Rosemie Lauwers

woensdag 23 november 18.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Viool

Nele Verhaert

zaterdag 26 november 13.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Koperblazers

Katrien Peeraer, Michiel Van Camp en Sander Vets

maandag 28 november 19.00 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Saxofoon

Walter Baeken

woensdag 30 november 15.00 uur

Sint-Antonius kerk, Edegem

Blokfluit

Geert Van Gele

woensdag 30 november 17.30 uur

Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel

Gitaar

Myriam Bogaerts, Lieven De Maesschalk en Bart Venken

woensdag 30 november 20.30 uur

Sint-Antonius kerk, Edegem

Blokfluit

Geert Van Gele

oktober

maandag 24 oktober 18.30 uur

Lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel

Toneel – theatermaker

Myriam Mulder

dinsdag 25 oktober 19.30 uur

Lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel

Toneel – theatermaker – improvisatie

Myriam Mulder

woensdag 26 oktober 14.00 uur

Lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel

Toneel – theatermaker

Myriam Mulder

donderdag 27 oktober 18.30 uur

Lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel

Drama jongeren

Myriam Mulder