Houd de website in de gaten voor de toonmomenten van het schooljaar 2023-2024
STM: slottoonmoment
Houd de website in de gaten voor de toonmomenten van het schooljaar 2023-2024
STM: slottoonmoment
zaterdag 16 maart
10.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
koper
Katrien Peeraer
zaterdag 16 maart
19.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
blokfluit, laag koper
Nadia Bierinckx, Thibaut De Bondt
maandag 18 maart
18.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
trompet
Maarten Huysmans
maandag 18 maart
uur n.t.b
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
saxofoon
Walter Baeken
dinsdag 19 maart
uur n.t.b
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
saxofoon
Walter Baeken
woensdag 20 maart
18.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Jonathan Fremout, Katia Schoemakers
donderdag 21 maart
19.00 – 20.00 uur
20.30 – 21.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
saxofoon, fagot
Walter Baeken, Hélène Elst
maandag 25 maart
18.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
hobo
dinsdag 26 maart
19.30 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
toneel volwassenen
woensdag 27 maart
18.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
accordeon
woensdag 27 maart
15.00 uur
20.00 uur
St.-Antoniuskerk, Edegem
blokfluit
vrijdag 29 maart
19.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
zaterdag 30 maart
11.30 uur
13.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
zang
Nel Vanhee
maandag 22 april
17.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
viool
Nele Verhaert, Edith haesendonckx
donderdag 25 april
uur n.t.b.
Kontich harpklas
harp, dwarsfluit
Leen Van der Roost, Hilde Michielsen
vrijdag 26 april
18.00 uur
Melopee, Antwerpsesteenweg 79, Kontich
klarinet
Annemie Dirven
vrijdag 26 april
19.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Catharina Pfaff
zaterdag 27 april
19.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
groepsmusiceren
Corneel van der Vaart
donderdag 2 mei
18.00 uur
19.00 uur
Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
maandag 6 mei
19.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
Marleen Claeys
dinsdag 7 mei
19.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
vocaal ensemble
Nel Vanhee
dinsdag 7 mei
19.00 uur
Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano/BP
maandag 13 mei
18.30 uur
Lokaal 1D, Terelststraat 69, Edegem
pianoatelier 2.1
woensdag 15 mei
17.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
zaterdag 18 mei
14.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
Hoorn
maandag 27 mei
18.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
zangklas kinderen
Mit Taets
maandag 27 mei
19.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
zangklas volwassenen
Mit Taets
maandag 27 mei
19.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
zangklas volwassenen
Mit Taets
dinsdag 28 mei
uur n.t.b.
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
altviool, viool
Lisbeth Lannie, Nele Verhaert
woensdag 29 mei
uur n.t.b.
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
dwarsfluit
Hilde Michielsen
vrijdag 31 mei
19.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
componeren en arrangeren
Stefan Van Puymbroeck, Hans Vercauteren, Lente Verelst
zaterdag 1 juni
10.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
koper
Katrien Peeraer
maandag 3 juni
16.00 uur
Terelststraat 69, Edegem
viool, klarinet
Edith Haesendonckx,
dinsdag 4 juni
18.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
viool
Nele Verhaert
woensdag 5 juni
18.00 uur
Altenakapel, Antwerpsesteenweg 79, Kontich
koper
Katrien Peeraer
vrijdag 7 juni
19.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
groepsmusiceren
Corneel van der Vaart
zaterdag 15 juni
15.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
musicalklas
Eva Isselée
vrijdag 21 juni
20.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
afdeling Schrijven
Anneleen Van Offel, Runa De Moudt, Peter De Voecht
zaterdag 22 juni
n.t.b. uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
muziekmix
Elisabeth Coffindaffer
maandag 24 juni
uur n.t.b
Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
Veerle Durieux
lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel
toneel
Myriam Mulder
lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel
toneel
Myriam Mulder
lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel
toneel
Myriam Mulder
maandag 20 november
18.30 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
saxofoon
Walter Baeken, Maarten Huysmans
dinsdag 21 november
19.00 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
saxofoon
Walter Baeken
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
viool
Nele Verhaert
St.-Antoniuskerk, Edegem
blokfluit
Geert Van Gele
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
saxofoon
Walter Baeken
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
koper
Katrien Peeraer, Michiel Van Camp Gert-Jan Schoup, Thibaut De Bondt, Jo Hermans
studio, Eggestraat 13, Mortsel
singer-songwriter
Stefan Van Puymbroeck, Hans Vercauteren
lokaal 1D, Terelststraat 69, Edegem
pianoatelier
lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
piano/BP
studio, Eggestraat 13, Mortsel
gitaar
Lieven Maesschalck, Myriam Bogaerts
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
popzang
Priscilla Nokoe
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
gitaar
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
gitaar
Myriam Bogaerts
maandag 4 december
16.00 uur
Parkschool, Mortsel
muzeik-woordinitiatie
Maarten Van Rompaey
maandag 4 december
19.30 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
ensemble klassiek
Danila Mashkin
maandag 4 december
19.00 uur
lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
viool
Edith Haesendonckx
woensdag 6 december
19.15- 19.45 uur
20.00 – 20.30 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
fagot
Hélène Elst
donderdag 7 december
18.00 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Jonathan Fremout, Katia Schoemakers
donderdag 7 december
19.00 uur
studio, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Thomas Boodts
zaterdag 9 december
11.00 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
contrabas
Ben Faes
maandag 11 december
18.00 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Thomas Boodts, Misael Meija Rondo
donderdag 14 december
17.30 uur
19.00 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
gitaar pop
Machiel Heremans
donderdag 14 december
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Robert van Heek
maandag 18 december
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
klarinet
Vlad Weverbergh
maandag 18 december
lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
Veerle Durieux
dinsdag 19 december
studio, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Misael Mejia Rondo, Robert van Heek
woensdag 20 december
Terelststraat 69, Edegem
oude muziek
Geert Van Gele
donderdag 21 december
18.00 uur
lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
Peter Oerlemans
vrijdag 22 december
18.00 uur
lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
Peter Oerlemans
zaterdag 23 december
11.30 uur
13.30 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
zang
Nel Vanhee
zaterdag 23 december
10.00 uur
studio, Eggestraat 13, Mortsel
trompet
Jo Hermans
maandag 15 januari
19.00 uur
lokaal 1C, Terelststraat 69 Edegem
piano/BP
donderdag 18 januari
18.00 uur
studio, Eggestraat 13, Mortsel
specialisatie woord
Daphné Termote
vrijdag 19 januari
19.00 uur
auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
cello
Jozefien Peelman
zaterdag 20 januari
15.00 uur
studio, Eggestraat 13, Mortsel
musicalklas
Eva Isselée
maandag 22 januari
17.30 uur
19.00 uur
Altenakapel, Antwerpsesteenweg 79, Kontich
gitaar
Pieter-Jan Vercammen
maandag 22 januari
Terelststraat 69, Edegem
klarinet
Peter De Ridder
dinsdag 23 januari
19.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
cello
Marijke Gonnissen
woensdag 24 januari
19.15 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
cello
Marijke Gonnissen
woensdag 24 januari
13.40 tot 14.00 uur
Living, Terelststraat 69, Edegem
Woordatelier 2.1-2.2
Willem-Jan Wellens
woensdag 24 januari
14.40 tot 15.00 uur
Living, Terelststraat 69, Edegem
Woordatelier 2.1-2.2
Willem-Jan Wellens
woensdag 31 januari
18.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
dwarsfluit
Hilde Michielsen
donderdag 1 februari
19.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
basgitaar
Gerben Brys
vrijdag 2 februari
19.00 tot 19.45 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
Woordatelier 2.4
Willem-Jan Wellens
maandag 5 februari
19.30 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
woord volwassenen
Myriam Mulder
maandag 5 februari
16.00 tot 21.00 uur
Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
viool
Edith Haesendonckx
maandag 5 februari
19.00 uur
Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
Veerle Durieux
dinsdag 6 februari
18.30 uur
Lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
piano
Veerle Durieux
dinsdag 6 februari
19.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
hoorn, trompet, trombone
Michiel Van Camp
woensdag 7 februari
14.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
woord jongeren
Myriam Mulder
woensdag 7 februari
16.00 uur
Lokaal 132, Eggestraat 13, Mortsel
woord jongeren
Jonas De Bruyn
donderdag 8 februari
18.00 uur
20.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
folk afdeling
Nadia Bierinckx, Koen Vanmeerbeeck, Naomi Vercauteren, Nele Verhaert, Lieven De Maesschalk, Liesbeth Verlaet, Hilke Bauweraerts
vrijdag 9 februari
17.30 uur
Altenakapel, Antwerpsesteenweg 79, Kontich
gitaar
Pieter-Jan Vercammen
dinsdag 20 februari
18.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
piano
Thomas Boodts
zaterdag 24 februari
19.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
Rosemie Lauwers, Hans Vercaueteren
dinsdag 27 februari
19.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
slagwerk
Paul Janssens
zaterdag 2 maart
10.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
dwarsfluit
Hilde Michielsen
zaterdag 2 maart
12.30 uur
lokaal 1C, Terelststraat 69, Edegem
Bert De Rycke
woensdag 6 maart
18.30 uur
20.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
gitaar
Lieven De Maesschalck, Myriam Bogaerts
donderdag 7 maart
18.30 uur
20.00 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
gitaar
Lieven De Maesschalck, Milos Hadzic, Myriam Bogaerts
zaterdag 9 maart
10.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
gitaar
Myriam Bogaerts
zaterdag 9 maart
19.30 uur
Studio, Eggestraat 13, Mortsel
popbands Cover Up & Unlimited Volume
Stefan Van Puymbroeck
maandag 11 maart
18.00 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
zangklas kinderen
Mit Taets
maandag 11 maart
19.30 uur
Auditorium, Eggestraat 13, Mortsel
zangklas volwassenen
Mit Taets
woensdag 13 maart
18.00 uur
Altenakapel, Antwerpsesteenweg 79, Kontich
koper
Katrien Peeraer