Interimleerkrachten

vervanging Anneleen Van Offel

maandag, woensdag – Virginie Platteau

woensdag jongeren – Jonas De Bruyn

vervanging Priscilla Nokoe

maandag, woensdag – zang, jongerenkoor, vocaal ensemble pop
Jill Suykerbuyk

donderdag, vrijdag zang pop
Emma Van Abbenyen

vervanging Runa De Moudt

Fien De Block

vervanging Jozefien Peelman

donderdag Ann Van Hecke

vrijdag Emiel Vertongen

vervanging Sarah Van Laere

Alexander Le Bris

vervanging Kristine Van Naelten

Natacha Hüfken

vervanging Katia Schoemaker

maandag – Milan Lauwers

dinsdag- Raphael Becker

woensdag- Marlies Hollevoet

donderdag -Catharina Pfaff

vervanging Bart Venken

maandag, donderdag – Milos Hadzic

dinsdag en woensdag – Luc Meyers

vervanging Marleen Claeys

dinsdag – Corneel van der Vaart

vervanging Viviane Logman

Catharina Pfaff

vervanging Eva Isselée

dinsdag – Remi De Ceuster

zaterdag – Ilse De Roeck

muziekleerkrachten

accordeon

Ann Verbinnen
Marleen Van Loo

althoorn-bariton-eufonium-bastuba

Thibaut De Bondt

altviool

Lisbeth Lannie

audiolab jongeren

Hans Vercauteren

Hélène Elst

Luk De Deckers

basgitaar (pop)

Gerben Brys

Wolf De Backer

blokfluit

Nadia Bierinckx
Geert Van Gele

cello

Marijke Gonnissen
Jozefien Peelman

componeren en arrangeren

Stefan Van Puymbroeck
Hans Vercauteren
Lente Verelst

contrabas

Ben Faes

diatonische accordeon (folk)

Hilke Bauweraerts

dwarsfluit

Hilde Michielsen

Marleen Claeys

geluidsleer en opnametechniek

Luk De Deckers

gitaar (pop)

Machiel Heremans

groepsmusiceren

Walter Baeken
Nadia Bierinckx
Marleen Claeys
Lieven De Maesschalk
Paul Janssens

harp

Leen Vanderroost

hobo

Vera Boelen

hoorn

Michiel Van Camp

klarinet

Annemie Dirven
Vlad Weverbergh
Peter De Ridder

koor

Hans Vercauteren
Priscilla Nokoe

muziekgeschiedenis

Stefan Van Puymbroeck

muziekproductie

Luk De Deckers

muzikale begeleiding

Jan Debel
Peter Oerlemans

nyckelharpa

Koen Vanmeerbeek

orgel

Luk De Deckers

orkest

Hans Vercauteren

peuter- en kleuterklanken

Lente Verelst

piano (pop)

David Thomaere
Pieter Akkermans
Luk De Deckers
Wodan Onkelinkx

saxofoon

Walter Baeken
Maarten Huysmans

slagwerk

Paul Janssens

trombone

Gert-Jan Schoup

trompet-kornet-bugel

Katrien Peeraer

trompet (pop)

Jo Hermans

viool

Nele Verhaert
Edith Haesendonckx

viool (folk)

Naomi Vercauteren

zang (pop)

Priscilla Nokoe

Elise Tack

zang (folk)

Liesbeth Verlaet

woordleerkrachten

improvisatietheater

Myriam Mulder

literair atelier

Anneleen Van Offel

Runa De Moudt

schrijven jongeren

Anneleen Van Offel

schrijven

Runa De Moudt

Peter De Voecht

spreken en presenteren
media jongeren

Rashif El Kaoui

toneel

Myriam Mulder

woord jongeren

Rosemie Lauwers
Maarten Van Rompaey
Daphné Termote

woordkunst volwassenen

Rosemie Lauwers

woordatelier

Maarten Van Rompaey
Willem-Jan Wellens

theatermaken

Myriam Mulder

dansleerkrachten